Pančevci i građani širom Srbije zasitili su se maltretiranja, vršenja terora i nasilja na ulicama koje trpe mesecima, te su i u nedelje u 18:30 izašli na ulice da mirnom šetnjom pokažu da žele da se vrate svom mirnom i normalnom životu.
Pančevo je i ove nedelje reklo NE blokdama, NE nasilju i DA normalnom životu. Svi Pančevci odlučni su u tome da se ovakvim delima pokaže da se protive svemu što odstupa od normalnog života i da moramo da nastavimo putem uspeha kojim smo krenuli.
Ljubica Srdanov došla je na skup kako bi poručila DOSTA nemirima, DOSTA blokadama, DOSTA mržnji između komšija, prijatelja.
Vuk Gordić izrazio je nezadovoljstvo trenutnim nemirima u državi i došao je na skup kako bi dao podršku svima koji žele da stane haos koji izazivaju blokaderi.
Vojnmirka Milin rekla je da je došlo vreme sa se stane put ovom nasilju.
Divna Vuković ne želi da se ponovi scenario sa obrazovnim ustanovama od ove školske godine.
Tanja Jovičin kaže da joj blokade remete svakodnevni život i odlazak na posao.
Jovana Arsić rekla je da je teško živeti u ovim turbulentnim vremenima kada je sve neizvesno zbog blokada.
Okupljanja i mirne šetnja bila su u čak 120 grada širom zemllje, a na jednom od skupova prisustvovao je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.